Global Trade Days: інформаційна, аналітична, практична, наукова, дискусійна громадська платформа партнерства

Інформаційна, аналітична, практична, наукова, дискусійна громадська платформа партнерства

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
31 жовтня – 22 листопада 2019 року, КНТЕУ

У програмі: конференції, круглі столи, відкриті лекції, семінари, майстер-класи, воркшопи, вебінари, виставки та дискусійні панелі

Заплановані заходи присвячені актуалізації змісту торговельної освіти, інтеграції освіти і науки у торговельну практику, розвитку партнерських взаємовідносин між підприємцями та закладами освіти, визначенню векторів їх співпраці  та подальшого розвитку торгівлі України у глобальному вимірі.

Долучайтесь!

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
31 жовтня – 22 листопада 2019 року, КНТЕУ

KNUTE HUB

«Лідери торгівлі – лідеру освіти»

Майстер-клас у рамках проекту Business2Students від глобальної компанії Watsons

«PR ЯК ІНСТРУМЕНТ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ І РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ»

Модератор: Єсауленко Вікторія, директор з маркетингу Asters.

Учасники:  викладачі, аспіранти, студенти

10.05-11.25

За окремою програмою

КРУГЛИЙ СТІЛ «E-COMMERCE: ТРЕНДИ, ЗАГРОЗИ, МОЖЛИВОСТІ»

Модератори: Котова Марина, Фреюк Ольга, кафедра торговельного підприємництва та логістики КНТЕУ.

За окремою програмою

Лідери торгівлі – лідеру освіти.

Бізнес зустріч на базі глобальної мережі гіпермаркетів  компанії «Метро Кеш енд Кері»

За окремою програмою

XVІ Міжнародна науково-практична конференція «МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ: ІНСТРУМЕНТИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ»

Модератор: Ромат Євгеній,  завідувач кафедри маркетингу КНТЕУ.

Учасники:  представники бізнесу, засобів масової інформації, громадських організацій, викладачі, аспіранти, студенти.

За окремою програмою

Лідери торгівлі – лідеру освіти.

Бізнес зустріч   на базі компанії «МАРС Україна»

За окремою програмою

ІІ Всеукраїнський студентський конкурс стартапів «TourSystemUkrChallenge»

Учасники: студенти, стейкхолдери, викладачі та інших закладів вищої освіти

За окремою програмою

КРУГЛИЙ СТІЛ «ТЕХНОЛОГІЇ ПІДБОРУ КАНДИДАТІВ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ В ОРГАНІЗАЦІЯХ ТОРГІВЛІ»

Модератор: Бай Сергій, завідувач  кафедри менеджменту КНТЕУ.

12.05-13.25

Р-507

Відкрита лекція «MANAGING GLOBAL LOGISTICS SUPPLY CHAIN»

Спікер: Кавун-Мошковська Ольга, кафедра торговельного підприємництва та логістики КНТЕУ

Учасники:  викладачі, аспіранти, студенти

12.00-13.20

KNUTE HUB

Лекція-дискусія з досліджень проблематики ЄС та впровадження європейського досвіду в Україні.

Запрошений доповідач: Юзба Валерій, заступник голови Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, експерт з міжнародної торгівлі в посольствах України в Бельгії та Великобританії, Українському національному комітеті Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine).

Презентація: «THE PURPOSE OF NGOs IN SUPPORTING FOREIGN ECONOMIC ACTIVITY OF ENTERPRISES»

Модератор/ доповідач: Дугінець Ганна, завідувач кафедри світової економіки, координатор проекту Жан Моне в КНТЕУ.

Учасники: експерти міжнародних проектів; викладачі, студенти, аспіранти

За окремою програмою

Лекція-дискусія на базі дистанційної платформи «КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ МІЖ ІНДУСТРІЄЮ І СПОЖИВАЧЕМ: ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ»

Модератори: Ханс-Вольфф Граф (Мюнхен, Німеччина), психолог, фінансист, економіст, консультант з економічних та фінансових питань, засновник efv-AG - Перше акціонерне товариство в сфері консультації з питань фінансів і капіталу, Анастасія Сидоренко (Київ, Україна), віце-президент ГО «Антропос-Україна».

Д-221

Відкрита  дискусія «ІНФОРМАЦІЙНА ПЛАТФОРМА «SMARTСПОЖИВАЧ» ЯК ІНСТРУМЕНТ ДЕТІНІЗАЦІЇ»

Спікери: представники Української  ради бізнесу, громадських організацій споживачів

Учасники: представники бізнесу, громадських організацій, молодіжних організацій, викладачі, аспіранти, студенти КНТЕУ.

13.50-15.10

А-421

Майстер-клас «ПРОФАЙЛІНГ КЛІЄНТА: ЯК ПОВЕДІНКОВА ТЕХНОЛОГІЯ, ЩО ЗМІНЮЄ СФЕРУ ТОРГІВЛІ»

Модератор: Семехін Євген, керуючий партнер Агенства прикладного нейромаркетингу  AGNY в Україні, ТОП-12 кращих PR-спеціалістів України, Файвішенко Діана, доцент кафедри журналістики та реклами