logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Участь студентів ФЕМП у майстер-класі з екологічних проблем в Академії ДТЕК

Загальна інформація

Проблеми, пов’язані з екологією, турбують сьогодні як всю світову спільноту, так і кожну людину, не залежно від її віку, статі та професії. Організації, які позиціонують себе соціально відповідальними і дбають не лише про власну репутацію, по-різному підходять до обговорення та вирішення еко-проблем.

Кафедра менеджменту та кафедра економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) разом із партнером Академією ДТЕК на основі освітнього соціального проєкту “Суспільство і держава30 жовтня 2019 року провели майстер-клас “Екологічні проблеми або спроба відволікти увагу від екологічних проблем” для студентів освітньої програм “Економіка галузевих ринків” та “Управління у сфері економічної конкуренції” та спеціалізації "Менеджмент персоналу".  У майстер-класі також взяли участь фахівці Міністерства енергетики та захисту довкілля України, Міністерства інфраструктури України, Адміністрації морських портів України.

Лекцію організованого фахівцями Академії ДТЕК Андрієм Закревським та Віталієм Шелегедою.

Студенти отримали цікаву інформацію про нові підходи та теорії щодо розвитку земної екосистеми, її цільності та багатства флори та фауни на Землі, особливості функціонування природніх та штучних екосистем, можливості природи до самоочищення та відновлення без втручання людини. Такі знання дозволять студентам долучитися до вирішення глобальних суспільних проблем щодо захисту дозвілля та усвідомити значущість соціально відповідальної поведінки бізнесу.

30.10.2019
42265
2136
остання редакція 05.11.2019
42265