У КНТЕУ розпочав роботу пункт розливу води "SMART AQUA"

Здоров'я понад усе!

Тепер вода європейської якості – у пункті розливу води КНТЕУ!

1 листопада 2019 року в приміщенні гуртожитку №3 (вул. Матеюка, 2) Київського національного торговельно-економічного університету розпочав роботу пункт розливу питної води.

ГРАФІК РОБОТИ:
у будні дні: з 11:00 до 19:30,
обідня перерва 14:30-15:00,
субота та неділя - вихідні.

Отримана вода - не обробляється озоном, не мінералізується штучними хімічними елементами.

Питна вода "SMART AQUA":

МІНЕРАЛІЗОВАНА (фільтрована)

фізіологічно повноцінна, ідеально підходить для щоденного споживання, має збалансований фізико-хімічний склад.

ОЧИЩЕНА

рекомендована для безпосереднього споживання, приготування їжі та напоїв.

Ступені обробки
І Попередиє очищення на сітчатому фільтрі.
ІІ

Багатошарова каталітично-сорбційна фільтрація на природних фільтруючих завантаженнях.

ІІІ

Фільтрація на кокосовому активованому вугіллі.

ІV

Ультрафільтрація на полімерних мембранах.

Мінералізація природними мінералами: кальцит, жадеїт, турмалін, кремінь, корал.

Мембранна фiльтрацiя на рулонних матерiалах звоpoтного осмосу.

Стерильна фiльтрацiя на фiльтрах капсульного типу.

Ультрафiолетове бактерицидне опромiнення.

Використання системи зворотного осмосу забезпечує найбільший рівень очищення води від шкідливих домішок та є найбільш безпечним для здоров’я людини.

Високоякісна очищена вода без запаху і домішок дозволить відчути натуральний смак приготованих страв і напоїв, а незабаром вона з’явиться в продажу в буфетах КНТЕУ!

Споживайте якісне та будьте здорові!

остання редакція 04.11.2019
Vega