Новий формат заходів від філософського клубу «Фенікс». Імітація судового процесу над історичним явищем: історія проти Інквізиції

Поряд із колоритними історичними героями завжди стоятимуть видатні події, процеси чи явища, що їх супроводжували. Часто, вони теж отримують поляризовану оцінку і тому дискусії стосовно їх значенням, ролі та сутності не вщухають навіть після сотень років.

Однією з таких історичних подій є яскрава ілюстрація середньовіччя та тогочасного релігійного аспекту життя – Інквізиція. Та чи все так просто, на стільки однозначно? У членів-активістів філософського клубу знайдуться аргументи, аби захистити в очах присутніх це релігійне явище!

Навіть не віриться? Тоді запрошуємо переконатись до смарт-бібліотеки вже у цю п’ятницю, 22-го листопада, о 14:00!

остання редакція 05.11.2019