B2S | Вікторія Єсауленко: PR як інструмент досягнення цілей і розвитку особистості

Четвертий майстер-клас проєкту Business2Students by Watsons відбудеться 13 листопада о 12:00 у KNUTE HUB Київського національного торговельно-економічного університету.

Майстер-клас на тему “PR як інструмент досягнення цілей і розвитку особистості” проведе Вікторія Єсауленко, директор з маркетингу Asters та автор двох книг з маркетингових комунікацій: “Жіночі секрети в PR технологіях” та “Бажаю щастя в особистому житті. Маркетинг”.

Вікторія має 17-річний досвід роботи у маркетингових комунікаціях та є спікером TEDx Women, European Business Association, Американської торговельної палати, Академії консалтингового бізнесу, Вищої школи комунікацій.

Запрошуємо на зустріч!

Перейти до реєстрації