logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Вручення подяк за організацію та проведення конкурсу «Дебют першокурсника – 2019»

Загальна інформація

Нещодавно в Київському національному торговельно-економічному університеті з шаленим запалом відбувся конкурс «Дебют першокурсника - 2019». Два місяці підготовки, щоденні репетиції, величезна кількість хореографічних рухів, пісень та жартів. Усі ці титанічні зусилля втілились у надзвичайне та емоційне видовище!

Ректор Анатолій Антонович Мазаракі особисто вручив подяки членам рад студентського саморядування, які є кураторами разноманітних напрямків культурно-масової роботи на факультетах, студентам старших курсів за вагомий внесок в організацію та проведення конкурсу «Дебют першокурсника – 2019».

Кожен з них відповідає за підготовку першокурсників в одній із трьох номінацій: вокал, СТЕМ та хореографія. Вони обирають ідеї для номерів, навчають першокурсників, проводять разом з ними багато часу та зароджують у них любов до свого факультету, університету.

Разом з подяками всі отримали на згадку значки з логотипом цьогорічного конкурсу «Дебют першокурсника» та круті брендові браслети КНТЕУ.

Рада студентського самоврядування КНТЕУ також долучається до слів подяки і бажає нашим студентам сил та натхнення для підкорення нових вершин і здобуття нових важливих кубків!

04.11.2019
42265
2644
остання редакція 07.11.2019
Vega