Лекція міжнародної компанії Ernst&Young: «Міжнародний аудит – тренд світової економіки»

За ініціативи кафедри фінансового аналізу та аудиту Київського національного торговельно-економічного університету 31 жовтня 2019 року для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» була проведена відкрита лекція світовим лідером в царині аудиту – міжнародною компанією «Ernst & Young» (яка належить до Big 4, «Великої четвірки»).  Тема лекції – «Міжнародний аудит – тренд світової економіки».

Лекцію проводили провідні фахівці «EY» – Крамаренко Анна та Шльончак Василь. Зустріч практиків зі студентами спрямована на імплементацію світових досягнень в сфері аудиту в національну практику. Всі рівні економіки (макро-, мезо-, мікро-) зацікавлені в оприлюдненні позитивних аудиторських думок, що відповідає вимогам економіки з відкритим доступом.

Лекції з аудиту від світових лідерів завжди проходять жваво, доступно, в атмосфері професійного обміну думками.

Щиро дякуємо аудиторській компанії «Ernst & Young» за яскраву лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 06.11.2019