Лекція Любаренка І. М.: «Синергія аудиту та консалтингу»

Кафедрою фінансового аналізу та аудиту Київського національного торговельно-економічного університету 1 листопада 2019 року було організовано відкриту лекцію провідного науковця і практика в царині консалтингу та аудиту, стейкголдера ОС «Фінансовий контроль та аудит» Любаренка Ігоря Миколайовича.

Тема лекції – «Внутрішній контроль та відновлення обліку».

Любаренко Ігор Миколайович – керівник консалтингової компанії «Голден Траст», управляючий партнер з консалтингу та аудиту Paper Cloud Бухгалтерія.

Відкрита лекція була спрямована на підвищення якості підготовки та професійне спрямування студентів спеціальності «Облік та оподаткування». Пан Ігор фахово і доступно поєднав теорію та практику обліку й аудиту. Лекція запам'яталась студентам та викладачам активним двостороннім диспутом із провідним практиком консалтингу та аудиту. Загалом проведений науково-практичний захід викликав позитивні відгуки студентів.

Щиро дякуємо Ігорю Миколайовичу за яскраву лекцію та  багаторічну співпрацю!

Очікуємо нових відкритих лекцій та майстер-класів від «Голден Траст»!

01.11.2019
остання редакція 07.11.2019