Лекція провідного практика в царині аудиту О. Т. Олендія: "Аудит: зустріч практика зі студентами"

Кафедрою фінансового аналізу та аудиту Київського національного торговельно-економічного університету було організовано відкриту лекцію провідного науковця і практика в царині аудиту Олендія Остапа Тарасовича.  Тема лекції – «Оцінка аудитором системи внутрішнього контролю».

Олендій Остап Тарасович – канд. екон. наук, сертифікований аудитор, Diploma of international financial reporting ACCA, партнер аудиторської фірми «Grant Thornton Ukraine».

Зустріч відбулася 31 жовтня 2019 року та була спрямована на підвищення якості підготовки студентів спеціальності «Облік та оподаткування», для закріплення теоретичних знань й забезпечення професійних компетентностей з аудиту.

Відкрита лекція запам'ятається студентам харизматичністю та високою компетеністю лектора. Розкриваючи практичні аспекти оцінки системи внутрішнього контролю, Остап Тарасович супроводжував чіткий регламент здійснення аудиторських процедур яскравими прикладами зі своєї багаторічної практики. На окрему увагу заслуговує активний двосторонній диспут з актуальних питань аудиторської діяльності. Захід викликав позитивні відгуки студентів.

Щиро дякуємо Остапу Тарасовичу за яскраву лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 06.11.2019