logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Креативна агенція "Vertigo" в гостях у КНТЕУ: бекстейдж

Загальна інформація

До студентів Київського національного торговельно-економічного університету з лекцією 4 листопада завітали керівники рекламного агентства "Vertigo" Кирило Тушкевич, Максим Бичок та Денис Мартинов та спеціалісти агентства, які доповнювали доповідь своїх колег.

Спікери презентували аудиторії власні кейси на різноманітні теми, від організації івентів до комплексних комунікаційних кампаній, та описали весь процес створення якісного рекламного продукту: зі створення креативної ідеї до її реалізації. Зокрема розповіли, скільки професіоналів потрібно залучити до процесу створення короткого рекламного ролику.

Тож за годину встигли обговорити креативні соціальні кампанії, ванни з попкорном, кастинги котів та загублені під час зйомок дрони. Зустріч завершилась запитанням від слухачів та запрошенням студентів на практику від "Vertigo".


"Vertigo" – креативна агенція з власним відеопродакшном. Спеціалісти агенції – це команда однодумців, які застосовують свій творчий потенціал для створення естетичного та продуманого контенту. "Vertigo" надає послуги з розроблення комунікаційних та  маркетингових стратегій, креативу, digital рекламних кампаній, video production та postproduction, графічного та web дизайну.

04.11.2019
42265
2284
остання редакція 07.11.2019
Vega