Представники КНТЕУ на робочій зустрічі в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства відбулась робоча зустріч представників Департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування на чолі з директором Горшковою Наталією Іванівною з учасниками проєкту «Нові можливості: синергія знань досвіту та креативності», який націлений на пошук та підтримку обдарованої молоді в контексті реалізації державної політики в рамках програми науково-дослідної співпраці Міністерства з провідними університетами України.

До цього заходу 5 листопада 2019 року долучились представники Київського національного торговельно-економічного університету: д.е.н., професор кафедри менеджменту П’ятницька Галина Тезіївна, д.е.н., завідувач кафедри світової економіки Дугінець Ганна Володимирівна, д.е.н., завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Новікова Наталія Леонідівна, к.е.н., доцент кафедри публічного управління та адміністрування Головня Юлія Ігорівна, аспірантка кафедри світової економіки Шевчук Вікторія, студентки ФЕМП спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Бойко Людмила та Лавринович Олександра, а також студентка ФМТП спеціальності «Міжнародна економіка» Вірич Ірина.

Під час зустрічі були окреслені мета, основні завдання та етапи виконання проєкту «Політика «економічного прориву»: світовий досвід». Крім того, обговорювались питання стосовно підготовки плану заходів щодо реалізації цього проєкту, що далі дасть змогу удосконалити державне регулювання економіки в Україні та наблизити його до європейських стандартів.

остання редакція 08.11.2019
Vega