logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Ювілейні змагання в спортклубі «ОЛІМП» КНТЕУ

Загальна інформація

Традиційно в День народження атлетичного клубу «Олімп» у тренажерній залі  корпусу «Д» проводяться  змагання з жиму штанги лежачи в категорії «народний жим». Цьогоріч це був ювілейний 10 рік відкриття зали і створення клубу. Студенти змагалися в трьох вагових категоріях – до 70 кг, до 80 кг, понад 80 кг, штанга важила 50, 60, 70 кг відповідно.

У категорії до 70 кг перше місце посів Володимир Сизоненко студент факультету економіки, менеджменту та психології, друге місце в Андрія Коберника з того ж факультету, третім став студент факультету міжнародної торгівлі та права Ілля Обухов.

У категорії до 80 кг першим став Дмитро Мірошниченко з факультету торгівлі та маркетингу, другимНікіта Марей з цього ж факультету і третє місце виборов Микита Кучеренко з факультету міжнародної торгівлі і права.

У найважчій категорії місця розподілилися таким чином:

І місце – Євгеній Басюк студент факультету обліку, аудиту та інформаційних систем, ІІ - Роман Греченюк з факультету фінансів та банківської справи, ІІІ місце – Віталій Асауленко теж з факультету фінансів та банківської справи.

Вітаємо переможців, учасників та вболівальників з ювілеєм атлетичного клубу! Дякуємо спортсменам та їх наставникам старшим викладачам О. В. Черепову, В. М. Бражнику, А. А. Пивоварову за організацію, проведення та суддівство змагань. Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів у навчанні і спорті та всього найкращого! 

06.11.2019
42265
2444
остання редакція 08.11.2019
42265