Лекція французького експерта в галузі туризму

За сприяння Посольства Франції в Україні 18 листопада 2019 року о 13:50 в ауд. А-523 відбудеться лекція французького експерта в галузі туризму, керівника проекту «Мон-Сен-Мішель» пані Северін Ренар на тему: «Відновлення морського характеру Мон-Сен-Мішель».

Цей туристичний об'єкт, включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1979 році, в даний час відвідує понад 2,5 мільйонів осіб на рік.

На лекції будуть обговорюватися методи управління туристичними потоками, сучасна історія проекту по відновленню морського характеру Мон-Сен-Мішель «Дива Заходу» та інші питання, пов'язані з розвитком інфраструктури цієї туристичної дестинації.

Запрошуються всі бажаючі!

остання редакція 08.11.2019