logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ERASMUS+: візит викладача Університету економіки – Варна

Загальна інформація

У рамках проєкту ERASMUS+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» Володимир Жечев, викладач Університету економіки – Варна (м. Варна, Болгарія), перебував у Київському національному торговельно-економічному університеті з 04 по 08 листопада 2019 року.

Метою приїзду В. Жечева до КНТЕУ було проведення лекційних занять із тем «Основи сучасного брендингу» та «Клієнтоорієнтована цінність бренду» для студентів магістерських програм англійською мовою викладання.

Під час візиту В. Жечев мав робочу зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В.М. та директором Центру європейської освіти Дупляк Т.П., на якій обговорювалися напрями подальшої співпраці, організаційні аспекти реалізації спільного проєкту ERASMUS+ та перспективи розвитку програм подвійного дипломування.

Варто зазначити, що співпраця з Університетом економіки - Варна в рамках проєкту ERASMUS+ також передбачає студентський двосторонній обмін, який успішно реалізується протягом останніх двох років.

07.11.2019
433884
2398
остання редакція 11.11.2019
Vega