logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

І етап ХX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Загальна інформація

Викладачі кафедри сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права 7 листопада  2019 року провели  І етап ХX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Мета заходу – утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Конкурс урочисто відкрив завідувач кафедри сучасних європейських мов доц. Януш О. Б. З вітальним словом до учасників звернувся декан факультету міжнародної торгівлі та права доц. Пальчук П. М., побажавши студентам успіхів і натхнення, закликаючи плекати й любити рідну мову.

У заході взяли участь 70 студентів. Конкурсантам були запропоновані тестові завдання з метою перевірки правописної грамотності і творчі – для визначення рівня сформованості вмінь влучно й чітко висловлювати думки, переконливо аргументувати.

Конкурсна комісія працює над перевіркою робіт і визначенням переможців. Студенти, які перемогли в першому етапі, будуть рекомендовані для участі у ІІ (міському) етапі конкурсу, що традиційно проводиться в Київському університеті ім. Бориса Грінченка.

07.11.2019
433884
2588
остання редакція 11.11.2019
Vega