Зимова школа "English Language Winter School 2020" в Університеті Центрального Ланкаширу, Великобританія

У рамках угоди про співробітництво між КНТЕУ та Університетом Центрального Ланкаширу (м. Престон, Великобританія) студентам КНТЕУ надається можливість взяти участь у Зимовій школі з вивчення англійської мови.

Мінімальний термін участі у програмі – 1 тиждень, розпочати можна у будь-який понеділок з січня по березень 2020 року.

Вимоги для участі у Зимовій школі:

• Вік від 18 років
  • Знання англійської мови принаймні на рівні В1

Вартість навчальної програми – £550 на тиждень. Проживання входить у вартість програми.

Заявки на участь приймаються до 25 листопада 2019 року.

За додатковою інформацією звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ (вул. Кіото, 21, навчальний корпус «Д» ауд. 229).

остання редакція 11.11.2019