Лекція адвоката Наталії Короткої: "Загальні положення цивiльного процесуального права"

У Київському національному торговельно-економічному університеті 7 листопада 2019 року відбулась відкрита лекція  адвоката, доцента кафедри мiжнародного приватного та цивільного права Короткої Наталії.

Лекція присвячена «Загальним положенням цивiльного процесуального права». Разом зі студентами було розкрито питання  щодо цивiльноi юрисдикцii та складу суду, учасникiв та представникiв судового процесу тощо. Професiйний адвокат поділилася досвiдом роботи в судi та розповiла цiкавi аспекти з власної практики.

Сподiваємось, що ця зустрiч стане ще одним кроком студентiв КНТЕУ до нових наукових перемог.  Щиро дякуємо Короткiй Наталії за підтримку та допомогу у творенні майбутніх зірок юриспруденції!

остання редакція 11.11.2019
Vega