logo
ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

Золото на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з кросу

Загальна інформація

Цими вихідними в місті Беране (Чорногорія) на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) протягом 8-9 листопада 2019 року змагалися збірні команди з кросу із 28 країн. Честь України гідно представили студентки Шкурко Вікторія (ФФБС 1м 4 гр.) та Ястреб Ярослава (ФФБС 1м 3 гр.).

Спортсменки здобули командне золото у віковій категорії U23 на дистанції 6 км. В особистому заліку Вікторія Шкурко стала бронзовою призеркою змагань на дистанції 6 км з часом 21.04, а в кроці від призової трійки зупинилась Ярослава Ястреб та посіла четверте місце з часом 21.05.

Вітаємо з перемогою на міжнародному рівні студенток Київського національного торговельно-економічного університету та тренерів – викладачів кафедри фізичної культури Заслуженого тренера України Приходька Віталія Миколайовича та Ковальову Анастасію Олександрівну.