ІІІ Міжнародний освітній форум для викладачів сучасних іноземних мов: "Реформування іншомовної вищої освіти"

Київський національний торговельно-економічний університет радо вітав учасників 3-го Міжнародного освітнього форуму для викладачів сучасних іноземних мов: "Реформування іншомовної вищої освіти", який відбувся 8-9 листопада 2019 року та став платформою для представників 106 закладів вищої освіти зі всієї України.

У вітальному зверненні до учасників заходу ректор КНТЕУ професор А. А. Мазаракі зазначив, що постійне збільшення кількості учасників форуму (якщо за перші два роки у форумі взяло участь усього 1500 викладачів та вчителів, цьогоріч на два дні заходу зареєструвалися 1200 учасників) свідчить про важливість та доцільність таких зустрічей. Наголосив, що цей форум став можливим завдяки плідній співпраці КНТЕУ, зокрема кафедри іноземної філології та перекладу, із зовнішніми партнерами – міжнародними освітніми компаніями "Пирсон Ед’юкейшн" та "ДінтЕрнал Ед’юкейшн". Підкреслив, що це партнерство не обмежується організацією та проведенням форуму, а й сприяє ефективній та якісній підготовці студентів, яку в сучасному світі неможливо уявити без використання мультимедійних технологій  та електронних пристроїв.

Останніми тенденціями, концепціями та даними досліджень у сфері іншомовної вищої освіти з учасниками форуму поділилися:

• Агнешка Гібел-Шиманська, Regional Business Development Manager Pearson Central Europe;
  • Шон Харті, Founder and Managing Director Dinternal Education;
  • Марина Мруга, державний експерт директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН України;
  • Жанна Севаст’янова, Higher Education Project Manager British Coucil Ukraine;
  • Наталія Старинська, співзасновник та керівник проекту Higher;
  • Олена Оржель, Researcher Institute of Higher Education the NAESU;
  • Дмитро Мазін, завідувач кафедри англійської мови Національного університету Києво-Могілянська академія;
  • Ольга Павленко, President IATEFL Ukraine;
  • Анна Тимофієва, PTE Country Manager International Language Assessment Centre.

Учасники заходу провели в КНТЕУ два незабутні насичені дискусіями, семінарами та практикумами дні, заклали основи для подальшої професійної співпраці.

До нових зустрічей!

09.11.2019