Студентська наукова конференція: «Фінансова політика в умовах інституційних перетворень економіки»

У Київському національному торговельно-економічному університеті 13 листопада 2019 року відбулася студентська наукова конференція «Фінансова політика в умовах інституційних перетворень економіки», яку провела кафедра фінансів КНТЕУ.

Конференцію відкрили проректор з наукової роботи Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор Мельниченко Світлана Володимирівна, декан факультету фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук, доцент Канєва Тетяна Володимирівна, завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Чугунов Ігор Якович. Вони привітали молодих науковців та побажали натхнення в наукових дослідженнях і результативності в реалізації наукових здобутків.

На пленарному засіданні виступили студенти Київського національного торговельно-економічного університету:

• Коваленко Дарина Валеріївна з доповіддю на тему «Видатки бюджету у системі соціально-економічного розвитку країни». Науковий керівник – Чугунов І. Я., д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри фінансів.
  • Коротких Людмила Сергіївна з доповіддю на тему «Державний аудит вищої освіти як інструмент підвищення ефективності використання бюджетних коштів». Науковий керівник –
    Канєва Т. В., к.е.н. економічних наук, доцент, декан факультету фінансів та банківської справи.
  • Синюк Анжела Володимирівна з доповіддю на тему «Бюджетна стратегія економічного зростання». Науковий керівник – Чугунов І. Я., д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри фінансів.
  • Нєтєда Олександра Вячеславівна з доповіддю на тему «Вплив Міжнародного Валютного Фонду на розвиток національних економік». Науковий керівник – Кучер Г. В., д.е.н., доцент, професор кафедри фінансів.
  • Кулибаба Яна Сергіївна з доповіддю на тему «Цифрові технології на страховому ринку». Науковий керівник – Ротова Т. А., к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів.

Робота конференції здійснювалась у п’ятьох секціях:

• «Фінансова складова розвитку економіки»,
  • «Бюджетна система як інструмент економічного розвитку»,
  • «Облік і звітність у державному секторі економіки»,
  • «Розвиток фінансового ринку»,
  • «Міжнародні фінанси».

На секційних засіданнях було розглянуто актуальні питання:

• фінансової системи як складової економічного розвитку;
  • бюджетної політики суспільного розвитку;
  • формування державного бюджету;
  • формування місцевих бюджетів та удосконалення міжбюджетних відносин;
  • середньострокового бюджетного планування;
  • розвитку податкової системи;
  • управління державним боргом;
  • розвитку страхових послуг;
  • обліку і звітності в державному секторі економіки;
  • розвитку фінансового ринку;
  • міжнародних фінансів в умовах глобалізації.

Роботи представлені доповідачами мали високий науковий рівень і активно обговорювалися учасниками конференції.

За результатами роботи конференції студенти за наукові досягнення отримали: 10 дипломів І ступеня; 10 дипломів ІІ ступеня; 15 дипломів ІІІ ступеня.

остання редакція 18.11.2019
Vega