Лекція-дискусія: "Innovations of science and business for sustainable development"

Лекція-дискусія як форма публічного обговорення актуальної теми на платформі Global trade days in KNUTE відбулася за ініціативою активістів наукового клубу «Start in Science» Наукового товариства студентів аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ.

З вітальним  словом до учасників круглого столу звернулися проректор з наукової роботи, д.т.н. Мельниченко С. В., декан факультету торгівлі та маркетингу д.т.н. Осика В. А. Модератор події, керівник наукового клубу «Start in Science» Чикун Н. Ю. англійською мовою акцентувала необхідність  аналізу глобальних викликів та шляхи їх подолання, які охоплюють 17 цілей сталого розвитку та 169 завдань, що були затверджені у 2015 році на Саміті ООН.

З лекцією «Innovations of science and business for sustainable development» англійською мовою 11 листопада 2019 року виступила запрошений спікер, менеджер Міжнародної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» Габ Ірина Юріївна.

Координатор події від Наукового клубу «Start in Science» Бармін Богдан забезпечив конструктивність дискусії. Аудиторія з цікавістю сприймала всі виступи учасників дискусії з презентаціями та студенти мали багато запитань до спікерів.

Під час підбиття підсумків лекції-дискусії виступив Долід Олександр, представник Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених, який зазначив, що платформа Global trade days in KNUTE є доброю нагодою для дискусії на актуальні теми сьогодення.

Слід відмітити активних учасників дискусії: Рекал Дмитро, Бармін Богдан, Сєдов Сергій, Боровик Валерія, Дяченко Єлизавета, Волосян Кароліна, Рамська Анастасія, Мороз Валерія, Романов Данило, Петриченко Вероніка, Білак Олександра, Каграманян Гаяне, Мартиненко Надія, Зикова Вікторія, Івченко Дар’я, Бабюк Дмитро, Ткачук Дар’я.

остання редакція 18.11.2019
Vega