logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Майстер-клас Вікторії Єсауленко в рамках проєкту "Business2Students"

Загальна інформація

До Київського національного торговельно-економічного університету з майстер-класом завітала Вікторія Єсауленко, маркетинг директор юридичної фірми "Asters", досвідчена спеціалістка з маркетингових комунікацій, спікер TEDx Women та авторка двох книг з PR та маркетингу.

Тема виступу – PR як інструмент досягнення цілей і розвитку особистості. Цей майстер-клас вже четвертий у серії заходів осіннього сезону "Business2Students by Watsons - 2019".

Захід 13 листопада 2019 року розпочали перший проректор університету Наталія Притульска та ініціатор проєкту Наталія Дмитренко. На зустріч також завітала Олена Обухівська, менеджер з комунікацій компанії "Arricano" та спікер одного з попередніх майстер-класів проєкту.

Пані Вікторія розповіла студентам про нову модель зв’язків із громадськістю та використання інструментів PR не лише в бізнесі, а і в особистому та професіональному житті кожного спеціаліста. З аудиторією обговорили стратегію особистого позиціювання та її складові.

Під час виступу розпочалась жвава дискусія щодо використання соціальних медіа як інструменту особистої комунікації, важливості контенту та щирості публічних осіб у соціальних мережах.

Спікер порадила своїм слухачам чітко визначати життєві та кар’єрні цілі, а також знаходити спільну мову зі своєю цільовою аудиторією. Наприкінці зустрічі Вікторія відповіла на запитання аудиторії. Автори найкращих запитань були заохочені подарунком від партнерів – квитками на CSR марафон від Ekonomika+.

Слідкуйте за анонсами на сайті КНТЕУ і на сторінці Business2Students у Facebook, та не пропустіть завершальний майстер-клас сезону від Катерини Веремєєвої, PR-директора "Watsons Україна", що відбудеться 11 грудня в KNUTE HUB.

13.11.2019
42265
3540
остання редакція 18.11.2019
Vega