Лекція фахівців-практиків з біржових операцій

На запрошення кафедри товарознавства та митної справи й студентів факультету торгівлі та маркетингу Київського національного торговельно-економічного університету 12 листопада 2019 року відбулася відкрита лекція фахівця «Аграрної Біржі» Благодатного Андрія Сергійовича та доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Національного університету біоресурсів та природокористування України Резнік Надії Петрівни на тему «Організаційно-економічні особливості біржової діяльності в України».

Лектори розповіли про становлення і розвиток біржової діяльності в Україні, особливості організації бірж та технології ведення біржового торгу. Доповідачі розкрили зміст специфічного біржового жаргону, розповіли, що означають терміни «майнинг» і «майнингова ферма», «блокчейн» та як ці поняття пов'язані з операціями із криптовалютою.

Доповідачі зосередили увагу на особливостях фундаментального та технічного аналізу біржового ринку та інформаційних джерелах для пошуку біржової інформації таких як NASDAQ, Thomson Reuters, Bloomberg.

Лекція викликала значний інтерес серед студентів, які активно ставили запрошеним фахівцям запитання і отримували вичерпні кваліфіковані відповіді.

остання редакція 18.11.2019
Vega