ІІ Всеукраїнський конкурс стартапів «TourSystemUkrChallenge»

У Київському національному торговельно-економічному університеті 14 листопада 2019 року відбувся ІІ Всеукраїнський конкурс стартапів «TourSystemUkrChallenge» серед студентів закладів вищої освіти за напрямами «Майбутнє туристичної галузі», «HoReCa Ukraine: стратегії, концепції та формати».

У конкурсі взяли участь 53 студенти, які презентували у фіналі власні бізнес-ідеї. За звання переможців за кожним з напрямів конкурсу змагалися представники 10 закладів вищої освіти.

З привітальним словом до фіналістів конкурсу звернулася перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Н. В., яка побажала усім учасникам досягнути самореалізації через генерування та розробку власних стартапів, підтримала студентів у їх прагненні до творчого пошуку та окреслила потенційні можливості подальшої співпраці переможців конкурсу з інвесторами, партнерами, стейкхолдерами.

До складу журі конкурсу увійшли: голова конкурсної комісії, проректор з наукової роботи Мельниченко С. В., декан ФРГТБ, професор Ведмідь Н. І., завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професор Бойко М. Г., завідувач кафедри туризму та рекреації, професор Ткаченко Т. І., директор департаменту по Фінляндії та Греції туристичного оператора «TPG» (Travel Professional Group) Єлагіна О. В., викладачі факультету: д.е.н., професор Михайліченко Г. І., д.е.н., професор Босовська М. В., к.е.н., доцент Охріменко А. Г.

На розгляд журі було представлено 40 стартапів на актуальні та захоплюючі теми, учасники та гості активно брали участь в обговоренні бізнес-ідей. Учасники та гості конкурсу «мандрували» зоряним небом у романтичному готелі «SpaceHotel», поринули в атмосферу історико-культурної спадщини Івано-Франківська, відпочивали в першому українському smart-готелі «TAP», оцінювали стартап «Робот-покоївка». Нікого не залишили байдужим оригінальна бізнес-ідея поєднання книжкової крамниці з коктейль-баром, доставка здорового харчування та подорожі за допомогою мобільних додатків «The Traveller» та «Синхронний перекладач».

Під час проведення батлу стартапів визначено та відзначено грамотами переможців у номінаціях «Оригінальність бізнес-їдеї», «Соціальний проєкт», «Проєкт соціального туризму».

Усі учасники отримали сертифікати ІІ Всеукраїнського конкурсу стартапів «TourSystemUkrChallenge».

Переможці ІІ Всеукраїнського конкурсу стартапів «TourSystemUkrChallenge»

пор.

ПІБ

Заклад вищої освіти

Напрям  «Майбутнє туристичної галузі»

Диплом І ступеня

Юлія Дерикот

Диплом ІІ ступеня

Захарків Назарій Ігорович

Національний університет харчових технологій

Диплом ІІІ ступеня

Антоненко Вероніка В’ячеславівна

Голищенко Марина Василівна

Юдін Ілля Дмитрович

Херсонський державний університет

Напрям «HoReCa Ukraine: стратегії, концепції та формати»

Диплом І ступеня

Шафаренко Ольга Олегівна

Диплом ІІ ступеня

Краснопольська Сабріна

Національний університет біоресурсів і природокористування

Диплом ІІІ ступеня

Петрук Василь Русланович

Львівський національний університет імені Івана Франка

Романова Дарина Андріївна

ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу»

Грамота в номінації «Проєкти соціального туризму»

Іщенко Аліна Андріївна

Базалицька Вікторія Романівна

Грамота в номінації «Соціальний проєкт»

Гуменюк Дар’я

Добрянська Владислава

Притула Тетяна Володимирівна

Свисталюк Вікторія Сергіївна

ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу»

Грамота в номінації «Оригінальність бізнес-ідеї»

Сич Діана Станіславівна

Ковалишин Софія Ігорівна

Бурштинський  торговельно - економічний коледж КНТЕУ

Вихристюк Ольга Володимирівна

Турцевич Наталія Володимирівна

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших успіхів!

остання редакція 18.11.2019
Vega