Результати другого етапу Ліги КНТЕУ з гри «Що? Де? Коли?»

Команди факультетів продовжують боротися за звання найкращого в аспекті інтелектуальних ігор. 12 листопада 2019 року вони мали змогу покращити свої результати або ж навпаки – кардинально змінити картину, якщо вона не задовольняла команду інтелектуалів.

Команди демонстрували свою обізнаність у різних сферах знань та вміння логічно знаходити зовсім неочікувану відповідь.

У результаті цього турніру серед 12 команд місця розподілилися таким чином:

1 місце – «Пилип» (ФРГТБ);

2 місце – «Crazy Bears» (ФМТП);

3 місце – «Станція ФЕМП 1» (ФЕМП);

4 місце – «Станція ФЕМП 3” (ФЕМП);

5 місце – «Поки що не придумали» (ФТМ), «Станція ФЕМП 2» (ФЕМП);

7 місце – «Баланс» (ФОАІС), «Zapah Kraski» (ФФФБС);

9 місце – «Рішення прийнято» (ФМТП);

10 місце – “Ривок” (ФФБС), «Пігулка» (ФТМ);

12 місце –  «Щасливі разом» (ФМТП).

За підсумуванням здобутих очок команди розміщуються в групи, згідно з рівнем досягнутого результату, починаючи від «А» (найуспішніші команди факультетів) до «С»( ті, що показують трохи гірші результати).

Загальна картина Ліги, станом на завершення другого раунду, така:

Група «А»:

А1. «Пилип»

А2. «Станція ФЕМП 1»

А3. «Пока не придумали»

А4. «Станція ФЕМП 2»

Група «B»:

В1. «Crazy Bears»

В2. «Zapah Kraski»

В3. Баланс»

В4. «Станція ФЕМП 3»

Група «С»:

С.1 «Пігулка»

С2. «Рішення прийнято»

С3. «Ривок»

С4. «Щасливі разом»

Вітаємо переможців! Наступні ігри відбудуться вже в наступному семестрі, а тому дуже уважно слідкуйте за анонсами і завжди вірте в свої можливості!

остання редакція 18.11.2019
Vega