Критичне та креативне мислення – валюта майбутнього для фахівців з банківської справи

Для студентів факультету фінансів та банківської справи освітніх програм «Банківська справа» та «Фінансове посередництво» 14 листопада 2019 року представники Громадського об'єднання «Український кризовий медіа-центр» Драшкаба О. Б., Ткаченко С. В., Мельник К. І. провели відкриту лекцію на тему «Критичне та креативне мислення − валюта майбутнього».

Під час лекції студентів ознайомили з особливостями критичного та креативного мислення, їх спільними та відмінними рисами, важливістю в повсякденному і професійному використанні, правилами відбору інформації в медіаресурсах. Зі студентами було проведено практичний тренінг з критичного мислення.

остання редакція 18.11.2019
Vega