logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Global Trade Days: лекція-дискусія «The mission of NGOs in supporting foreign economic activity of enterprises»

Загальна інформація

Кафедрою світової економіки КНТЕУ спільно з Українською асоціацією викладачів та дослідників європейської інтеграції в рамках проєкту “Reflecting on the future of the EU - EAP relations: young scholars’ voice” за програмою Еразмус+ напряму ім. Жана Моне 599865-EPP-1- 2018-1-UA-EPPJMO-PROJECT 15 листопада було проведено лекцію-дискусію «The mission of NGOs in supporting foreign economic activity of enterprises» для студентів І курсу освітнього ступеня "магістр" спеціалізацій "Міжнародна економіка", "Менеджмент ЗЕД", а також студентів освітнього ступеня "бакалавр" спеціалізації "Міжнародна економіка".

Лектором виступив заступник голови Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, канд. екон. наук, доцент Валерій Юзба, який працював на керівних посадах у сфері міжнародної торгівлі в посольствах України в Бельгії та Великобританії, Українському національному комітеті Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine ).

Під час лекції відбулася дискусія щодо домінуючих уявлень і позицій стосовно функціонування економіки ЄС як в Україні, так і за її межами. Особливо жвавий інтерес у слухачів викликали питання щодо ролі торговельних представництв і неурядових організацій у розвитку зовнішньоекономічних відносин між Україною та державами Європейського Союзу.

Сподіваємося, що на наступному етапі співпраці будуть розроблені  рекомендації щодо підвищення якості викладання європейських студій та дослідження досвіду Європейського Союзу в Київському національному торговельно-економічному університеті.

15.11.2019
42265
5784
остання редакція 18.11.2019
Vega