ERASMUS +: візит представниці КНТЕУ до Університету прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (FHWS)

У рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ "Навчальна (академічна) мобільність" протягом 11-15 листопада 2019 р. директор Центру європейської освіти Дупляк Тетяна Петрівна перебувала в Університеті прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (м. Вюрцбург, Німечинна).

Метою візиту була участь у програмі заходів «Досліджуй Східну Європу». Тетяною Дупляк, разом із Черневою Наталією та Шишовою Тетяною, студентками, що проходять семестрове навчання в Німеччині за програмою Еразмус+, було презентовано КНТЕУ та Україну.

Під час візиту до Університету прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт Дупляк Т. П. мала робочі зустрічі з представниками міжнародного відділу (Даніелом Віммером – начальником відділу, Крістіною Гехрінг – Еразмус координатором, Наталією Куделею – координатором Східної Європи), на яких обговорювалися напрями подальшої співпраці та організаційні аспекти реалізації спільного проєкту ERASMUS+.

остання редакція 18.11.2019
Vega