logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Талановитий КНТЕУ: випускники підкорили Лігу сміху!

Загальна інформація

Випускники КНТЕУ в складі команди «Veterany kosmicheskih voysk» («Ветерани космічних військ») перемогли у фіналі V ювілейного сезону Ліги сміху, що транслювався на одному з провідних телеканалів 15 листопада 2019 року.

Хлопці стали відомі широкому загалу в четвертому сезоні Ліги сміху. Нещодавні гравці Ліги КВН Київського національного торговельно-економічного університету Влад Куран та Олександр Венедчук разом з гумористом із Прилук Артемом Дамніцкім вирішили створити свій проєкт, якому вистачило два роки для того, щоб з команди Дніпровської регіональної ліги вирости в повноправного учасника головної ліги країни.

У КНТЕУ хлопців знають як неодноразових переможців студентської ліги КВН, одних з найкращих і улюблених гумористів, чиї гарячі й тонкі жарти протягом чотирьох років лунали зі сцени університету. Тож до гумористичного фаху хлопці прикіпили давно, а КНТЕУ став майданчиком для прояву й розвитку їх таланту.

Говорячи в різноманітних інтерв’ю про історію назви, хлопці з гумором діляться: «Ми з важкістю самі розуміємо, хто ми. І щоб люди теж нічого не розуміли, назвалися саме так».

У запеклому фіналі зустрілися дві команди: «Ветерани космічних військ» (тренер - народний артист України Станіслав Боклан) та «Наш формат» (тренер - Юрій Ткач). За рішенням журі чемпіонами стали «Ветерани космічних військ».

Вітаємо хлопців з перемогою! Пишаємося й чекаємо в гості!

15.11.2019
42265
5014
остання редакція 18.11.2019
Vega