На шляху до національної збірної України з карате

У місті Києві 16-17 листопада відбувся 10-й Чемпіонат України з карате WKF (World Karate Federation), де свою майстерність у цьому олімпійському виді спорту продемонструвала студентка 1 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Толченова Олександра.

Серед 10-ти учасниць категорії «Юніорки до 53 кг» у фінальному поєдинку Олександра посіла 2 місце та пройшла до 2–го етапу відбору до членів національної збірної України з карате, яка незабаром буде проходити у Хорватії.

Бажаємо Олександрі виборювати призові місця на змаганнях національного та міжнародного рівнів!

17.11.2019
остання редакція 21.11.2019