Завершився I етап Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів "Бізнес-трамплін"

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів "Бізнес-трамплін", членами журі у складі  науковців, представників бізнес-спільноти, інвестиційних структур, бізнес-інкубаторів "YEP" та "Sikorsky Challenge" сформовано рейтингові списки кращих проєктів.

18 листопада 2019 року завершився I етап конкурсу. Зокрема, визначено 15 кращих робіт, команди-розробники яких запрошуються до участі у II (фінальному) етапі.

Фінальне змагання відбудеться 29 листопада 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, Україна, м. Київ, вул. Кіото, 19, про що учасники фіналу конкурсу будуть повідомлені особисто.

Результати першого етапу Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів "Бізнес-трамплін" 2019 року

Дякуємо за участь! Бажаємо успіхів!

18.11.2019
остання редакція 21.11.2019