logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція Северін Ренар - французького експерта в галузі туризму

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті за сприянням Посольства Франції в Україні відбулася лекція французького експерта в галузі туризму, керівника проєкту «Мон-Сен-Мішель» пані Северін Ренар на тему «Відновлення морського середовища Мон-Сен-Мішель» для студентів освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Туризм», ступеня «магістр» спеціалізацій «Туристичний та курортно-рекреаційний менеджмент» і «Міжнародний туристичний бізнес» та аспірантів.

Архітектурний комплекс і унікальна природа роблять Мон-Сен-Мішель одним з найбільш популярних туристичних місць у Західній Європі. Цей туристичний об'єкт, доданий до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, щорічно відвідує понад 2,5 мільйонів осіб.

На лекції обговорювалися методи управління туристичною дестинацією та туристичними потоками, історію проєкту щодо відновлення морського середовища Мон-Сен-Мішель – «Дива Заходу», а також питання, пов'язані з розвитком інфраструктури цієї туристичної дестинації.

Викладачі кафедри туризму та рекреації, а також студенти з цікавістю слухали лекцію та отримали кваліфіковану відповідь на поставлені питання. Завідувач кафедри Т. І. Ткаченко подякувала С. Ренар за візит, високий професіоналізм і висловила надію на подальші зустрічі.

18.11.2019
42265
4558
остання редакція 21.11.2019
433884