logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Майстер-клас Оксани Яковенко – HR-менеджера компанії "BINTIME"

Загальна інформація

Проведення майстер-класів представниками бізнесу надзвичайно цікавить студентів. А якщо вони ще й випускники КНТЕУ, то мотивація до навчання студентів відразу зростає в рази…

Саме такий ефект мав 13 листопада 2019 року майстер-клас на тему «Performance appraisal», який на запрошення кафедри менеджменту провела HR-фахівець IT-компанії "Bintime" у м. Києві Оксана Яковенко для студентів освітньої програми «Менеджмент персоналу» в рамках вивчення навчальної дисципліни «Управління персоналом».

Ставши менш ніж за 5 років роботи досвідченим HR-фахівцем, Оксана Яковенко (випускниця КНТЕУ 2014 року освітньої програми «Менеджмент персоналу») щиро та емоційно ділилася із присутніми студентами безцінним досвідом роботи в команді та практичними навичками ефективного оцінювання та розвитку персоналу в IT-компанії, практичного застосування методів оцінювання персоналу.

На прикладі блискавичного кар’єрного шляху Оксани студенти ще більше усвідомили, що успіх у житті залежить тільки від того, наскільки напружено вони навчаються впродовж життя та працюютьт над власним розвитком.

Щиро дякуємо Оксані Яковенко за цікавий практичний матеріал і бажаємо їй успіхів у командній роботі та перемог!

13.11.2019
42265
3379
остання редакція 21.11.2019
Vega