logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Гостьова лекція стейкголдерів з АТ «Сітібанк»

Загальна інформація

У рамках проєкту «Майстерня професійного зростання» 20 листопада 2019 року відбулася гостьова лекція стейкголдерів із Сітібанку «Валютний нагляд у частині обслуговування операцій з нерезидентами».

На лекції слухачі дізналися про: причини виникнення валютного контролю у світі, форми і цілі валютного регулювання; особливості валютного регулювання в Україні: причини, інструменти, а також іноземний досвід лібералізації валютного регулювання; сучасну концепцію валютного нагляду і державні органи, які беруть участь у регулюванні валютних операцій; переваги роботи в відділі валютного контролю і ризикових операцій АТ «Сітібанк».

Спікер Касянок Кирило - випускник Київського національного торговельно-економічного університету, кандидат економічних наук на прикладі своєї кар’єри, яку розпочав у 2015 році в УкрСиббанку (BNP Paribas Group)  як стажер, згодом ставши фахівцем  відділу валютного контролю, нині керівник відділу валютного контролю і ризикової діяльності Управління валютних і документарних операцій Операційного департаменту АТ «Сітібанк» порадив студентам, як планувати свій час, щоб поєднувати навчання і роботу. Він озвучив пропозиції hr-спеціалістів та запросив студентів на стажування до Сітібанку. Студенти та аспіранти ставили спікеру багато запитань з теми. Наш випускник із задоволенням ділився своїми лайфхаками.

Зустріч відбулася за сприянням Центру розвитку кар’єри.

20.11.2019
43220
3018
остання редакція 21.11.2019
Vega