Перемога студентів КНТЕУ в конкурсі наукових статей молодих вчених-економістів «YOUNG ECONOMIST - 2019»

Асоціацією сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME та Академією економічних наук України був проведений конкурс наукових статей молодих вчених-економістів «YOUNG ECONOMIST - 2019».

За результатами конкурсу здобувачі ступеня вищої освіти «магістр» спеціалізації «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» Малиновська А. М. та Мамонова А. В. під керівництвом професора кафедри обліку та оподаткування Костюченко В. М. виграли грант на участь у Міжнародному науковому економічному форумі «NEW ECONOMICS - 2019» (14 листопада 2019 р.) та здобули перемогу у двох з шести представлених номінацій:

• Виклики новій економіці (Малиновська А. М.);
  • Україна у глобалізованому світі (Мамонова А. В.).

Вітаємо з перемогою!

остання редакція 21.11.2019