У КНТЕУ встановили екобокси для збору вторинної паперової сировини

Екологічна відповідальність у Київському національному торговельно-економічному університеті є одним з основних векторів стратегічного розвитку. КНТЕУ дотримується екологічної політики та пропагує серед студентства та працівників університету екологічну свідомість.

Традиційно в стінах КНТЕУ проводиться загальноуніверситетський збір вторинної паперової сировини. Нині збір триватиме постійно, адже в університеті вже розміщено екобокси, що чекають на макулатуру.

Десять екобоксів «Врятуй дерево!» встановлено:

• у холі 3-го, 4-го, 5-го поверхів корпусу "А";
  • на 1-му поверсі корпусу "А" біля банкомату;
  • у корпусах "Б", "В", "Д" та "Л".

Бокси зі збору вторинної паперової сировини функціонуватимуть і у гуртожитках. Тож долучайтеся до корисної справи - будьте свідомими!

остання редакція 21.11.2019