Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ

Під час засідання вченої ради КНТЕУ, яке відбулося 21 листопада 2019 року, було розглянуто питання порядку денного та ухвалено відповідні рішення:

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Присвоєння вченого звання професора: Мошковській О.А. – професору кафедри обліку та оподаткування; доцента: Вавдійчик І.М. – доценту кафедри економіки та фінансів підприємства; Гузуді С.М. – доценту кафедри менеджменту туристичного та готельно-ресторанного бізнесу УТЕІ; Гарбузі Т.В. – доценту кафедри сучасних європейських мов; Громовій О.Є. – доценту кафедри маркетингу та реклами ВТЕІ; Гуштан Т.В. – доценту кафедри товарознавства та комерційної діяльності УТЕІ; Кандагурі К.С. – доценту кафедри менеджменту; Кравцову С.С. – доценту кафедри туризму та рекреації; Лаптєвій В.В. – доценту кафедри економіки та фінансів підприємства; Панькевичу В.М. – доценту кафедри права ВТЕІ.

Рішення ухвалено

2.

Про роботу приймальної комісії та затвердження Правил прийому на навчання до КНТЕУ в 2020 році.

3.

Про присудження ступеня доктора філософії.

4.

Затвердження пропозицій до планових по­казників державного замовлення прийому до аспірантури та докторантури КНТЕУ на 2020 рік.

5.

Внесення змін до Положення про апеляцію результатів підсумкового контролю знань здобувачів вищої освіти КНТЕУ.

6.

Про запровадження освітніх програм.

7.

Затвердження освітніх програм, навчальних планів, внесення змін до діючих навчальних планів.

8.

Затвердження програм, робочих програм навчальних дисциплін, практик.

9.

Рекомендація до видання монографій.

10.

Затвердження плану науково-дослідної роботи університету на 2020 рік.

11.

Затвердження та уточнення тем дисертаційних робіт.

12.

Затвердження індивідуальних планів наукової роботи аспірантів.

13.

Затвердження ліміту стипендіатів.

14.

Удосконалення організаційної структури КНТЕУ.

остання редакція 22.11.2019