logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Круглий стіл «Економічна дипломатія: виклики для України»

Загальна інформація

Кафедра міжнародного публічного права Київського національного торговельно-економічного університету провела круглий стіл «Економічна дипломатія: виклики для України».

Під час заходу, що відбувся 20 листопада 2019 року, студенти, аспіранти та молоді вчені закладів вищої освіти України обговорили питання акторів економічної дипломатії та нових гравців на «дипломатичному полі», нових форм дипломатичного спілкування, економічної дипломатії ЄС, нових кордонів економічної дипломатії, економічних війн та економічної дипломатії, балансування між політичними та економічними інтересами, подальшої перспективи участі України у світових інтеграційних процесах, реалізації Програми розвитку ООН в Україні.

Жваві дискусії учасників викликали питання вірної ідентифікації національних інтересів, впливу на українську економіку торговельних війн між США та Китаєм, міжнародно-правового регулювання торгівлі зброєю та впровадження в Україні міжнародного Плану боротьби з ухиленням від оподаткування та виведенням грошей в офшори тощо. Фокусом заходу стала практична складова обговорюваних питань.

Учасники круглого столу одностайно відмітили важливість та цінність заходу для розвитку системи набутих професійних компетентностей.

20.11.2019
42265
2446
остання редакція 22.11.2019
Vega