Зустріч між університетами тa підприємствами: зміцнення міжнародного партнерства

У Київському національному торговельно-економічному університеті з ініціативи Університетського Агентства Франкофонії (AUF) та Посольства Франції в Україні 21-22 листопада 2019 року відбулася зустріч представників закладів вищої освіти – членів AUF та французької ділової спільноти в Україні.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся ректор КНТЕУ А. А. Мазаракі.

З промовами виступили представники Посольства Франції в Україні та Університетського Агентства Франкофонії:

• Наталі Берас, Радник з питань культури та співробітництва, Посольство Франції в Україні;
  • Пані Алікс де Гассар, Аташе з університетського та наукового співробітництва, Посольство Франції в Україні;
  • Пані Роксана Тюрканю-Толомей, відповідальна AUF у Молдові та Україні;
  • Пан Вінсент Пренго, керівник економічного відділу, Посольство Франції в Україні.

Свої доповіді презентували Генеральний секретар французько-української торгово-промислової палати Едуард-Лоран Дорж, представники «Ашан Україна», Університету Ліон Люм’єр (Франція), Трансільванського університету (Румунія) та ін.

Метою семінару було поглиблення співпраці між представниками академічного та бізнес середовища, створення спільних проєктів, а також обговорення механізмів університетського та економічного співробітництва. Під час зустрічі було представлено успішні кейси створення довгострокових відносин між університетами та підприємствами.

Дискусія в рамках зустрічі була плідною та корисною для всіх учасників, що сприятиме розширенню форм співробітництва університетів України з французькими підприємствами, а також підвищенню рівня практичної підготовки студентів відповідно до сучасних вимог ринку праці.

остання редакція 25.11.2019
Vega