Обмін досвідом: доцент КНТЕУ в рамках програми "The International Think Tank Experts" відвідав Китай

Доцент кафедри світової економіки Київського національного торговельно-економічного університету, член Української асоціації китаєзнавців Генералов Олександр Валентинович протягом 10-21 листопада 2019 року взяв участь у програмі «The International Think Tank Experts» від інформаційного агентства Сіньхуань та Китайського університету зв'язку.

У програмі взяли участь понад 70 учасників з Європи, Азії та Африки. Програма зібрала спеціалістів із різних сфер – науковців, дослідників, професійних журналістів, державних діячів та представників бізнесу.

Програма в рамках ініціативи «Один пояс – один шлях» була покликана показати експертам досягнення сучасного Китаю за останні 70 років, а також економічну та соціальну політику країни.

За 11 днів було відвідано 5 міст, зокрема Пекін, Ханчжоу та Нінбо. Було прослухано лекції провідних китайських вчених, взято участь у дискусіях, відвідано численні підприємства, один з найбільших портів у світі Нінбо та місто стартапів у рамках ініціативи «2050».

остання редакція 28.11.2019
Vega