Урочисте вручення сертифікатів працівникам мережі «Територія мінімальних цін»

Кафедра товарознавства та митної справи КНТЕУ протягом 15.10-15.11 2019 року провела курс навчання за програмою «Удосконалення компетентностей з товарознавства непродовольчих товарів» для працівників торговельної мережі «Територія мінімальних цін».

Для слухачів провідними фахівцями кафедри професорами Мережко Н. В., Мокроусовою О. Р., доцентами Михайловою Г. М., Андрієвською Л. В., Шульгою О. С. проведені лекційні та практичні заняття з вивчення асортименту та споживних властивостей взуттєво-хутряних, текстильних, швейних виробів, іграшок, товарів для спорту та туризму.

26 листопада 2019 року відбулося урочисте вручення сертифікатів працівникам торговельної мережі.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Н. В. привітала присутніх та вручила сертифікати.

остання редакція 28.11.2019
Vega