logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

BDO Україна радо вітала студентів спеціальності «Облік і оподаткування» КНТЕУ

Загальна інформація

Кафедрою обліку та оподаткування 25 листопада 2019 року у рамках роботи студентського науково-практичного клубу Луки Пачолі було організовано виїзну зустріч із представниками провідної міжнародної аудиторсько-консалтингової компанії "BDO Україна", що надає широкий спектр послуг з бухгалтерського аутсорсингу, аудиту, оціночної практики, корпоративних фінансів та ін.

Під час зустрічі студенти ознайомилися з роботою міжнародної аудиторсько-консалтингової компанії, міжнародними програмами навчання та сертифікації професійних бухгалтерів та аудиторів, провайдерами яких є BDO.

Атмосфера щирого та зацікавленого спілкування учасників заходу була забезпечена партнером з аудиту BDO Київ Муквіч О., партнером з аудиту CAP, CIPA, DipIFR BDO Київ Малащуком О. та провідним спеціалістом з розвитку освітніх послуг Книжніковою І. Випускниця кафедри обліку та оподаткування Здесенко Н. розповіла студентам про свій досвід отримання необхідних професійних знань та навичок під час навчання в КНТЕУ, про досвід працевлаштування і подальшої роботи в компанії.

Для студентів було проведено екскурсію офісом компанії.

Кафедра обліку та оподаткування висловлює щиру подяку компанії "BDO Україна" за багаторічну співпрацю.

25.11.2019
42265
3129
остання редакція 28.11.2019
Vega