Про автотранспортне страхування цікаво, грунтовно й корисно від випускників КНТЕУ

Кафедра фінансів продовжує організовувати зустрічі студентів із фахівцями страхового ринку. 26 листопада 2019 року в гості до молоді завітали випускники КНТЕУ, а нині фахівці Моторного (транспортного) страхового бюро України: Салайчук Олександр, кандидат економічних наук, начальник Департаменту міжнародного страхування, і Гузько Вікторія, провідний експерт Департаменту внутрішнього страхування.

Їх змістовний виступ містив цікаві приклади зі страхової практики, реальну статистику щодо страхових випадків, показників премій та виплат, наслідків ДТП та інших аспектів автотранспортного страхування. Всі студенти, а особливо ті, хто вже має водійські права або відвідують курси водіння, із зацікавленістю слухали тих, хто кожного дня професійно вирішує проблеми споживачів страхових послуг.

Наші гості Олександр Салайчук та Вікторія Гузько - гідні представники МТСБУ як дійсного гаранта страхового ринку, відмітили, що із задоволенням відвідали Альма-матер та завжди раді поділитись практичними навиками, донести реалії страхової справи для формування страхової культури у сучасного студентства.

остання редакція 29.11.2019
Vega