Визначено переможців І туру Всеукраїнської олімпіади з Правознавства

Правові кафедри факультету міжнародної торгівлі та права 25 листопада 2019 року провели перший тур Всеукраїнської олімпіади з «Правознавства» серед студентів спеціальності 081 «Право».

В олімпіаді брали участь 95студентів 3-4 курсів освітнього ступеня «бакалавр» та 1 курсу – «магістр». Олімпіада проводилась у формі тестування. Студентам були запропоновані до вирішення тестові завдання з дисциплін: Теорія держави і права; Конституційне право; Кримінальне право; Кримінальний процес; Цивільне право; Цивільний процес; Господарське право; Господарський процес; Фінансове право; Трудове право; Право соціального забезпечення; Адміністративне право і процес; Інтелектуальне право; Муніципальне право; Міжнародне приватне право; Міжнародний захист прав людини.

Журі постановило визнати переможцями таких студентів:

1. Самсоненко Назар Миколайович (1 курсу 5 групи ФМТП)
  2. Дьоміна Вероніка Андріївна 4 курсу 14 групи ФМТП
  3. Данилюк Степан Михайлович 4 курсу 14 групи ФМТП
  4. Іванченко Анна Сергіївна 4 курсу 12 групи ФМТП
  5. Пономаренко Дмитро Романович 4 курсу 12 групи ФМТП
  6. Видолоб Анна Іванівна 4 курсу 14 групи ФМТП.

остання редакція 29.11.2019