Представники КНТЕУ долучилися до обговорення конкуренційно-антимонопольної реформи

Професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету А. Г. Герасименко 28 листопада 2019 року взяла участь в обговоренні конкуренційно-антимонопольної реформи, що відбулося в приміщенні Верховної Ради України.

На засіданні обговорювалися перспективи внесення змін до Конституції України щодо забезпечення інституційної незалежності Антимонопольного комітету України та створення спеціалізованого суду для розгляду справ про захист економічної конкуренції, а також змін до профільних Законів України "Про захист економічної конкуренції" та "Про Антимонопольний комітет України" з метою підвищення ефективності формування та реалізації конкурентної політики.

остання редакція 29.11.2019