ІІІ Всеукраїнський конкурс студентських науково-популярних есе: "Трансформація сучасної світосистеми"

Реалізуючи провідні місії, Київський національний торговельно-економічний університет – «Працюємо для нинішнього та майбутнього поколінь» та Українська асоціація зовнішньої політики «Служити своєму народу як професіонали у сфері публічної зовнішньої політики» провели ІІІ Всеукраїнський конкурс студентських науково-популярних есе «Трансформація сучасної світосистеми» з метою привернення уваги студентської молоді до актуальних міжнародних проблем, розробки пропозицій та рекомендацій щодо їх вирішення і втілення у практичну діяльність органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських об’єднань України.

Конкурс проходив у два етапи. Перший етап: збір науково-популярних есе, другий етап: «сліпе оцінювання» студентських робіт членами експертної групи.

На конкурс надійшло понад 55 студентських робіт із закладів вищої освіти України.

Учасники конкурсу в науково-популярних есе порушили такі актуальні теми:

• Екоактивізм – сучасний тренд міжнародних відносин;
  • Нелегка боротьба з чорним ринком легкої зброї;
  • Соціальне підприємництво;
  • Українська діаспора та її вплив на формування зовнішньої політики Канади щодо України;
  • Питання ратифікації Україною Римського статуту МКС 1998 р.;
  • Міжнародно-правова основа права на освіту в системі прав людини;
  • Проблеми та перспективи відносин Європейського Союзу і Російської Федерації;
  • Актуальні питання співпраці країн у сфері мирного освоєння космічного простору;
  • Формування громадської думки щодо королівської родини та іституту монархії у британських ЗМІ.

3 грудня 2019 року о 14:30 у Київському національному торговельно-економічному університеті (А-227) відбудеться офіційне підведення підсумків Конкурсу та оголошення його переможців.

остання редакція 02.12.2019