logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Медіаційна панорама: «Обережно: трудовий конфлікт»

Загальна інформація

Доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Київського національного торговельно-економічного університету О. С. Можайкіна разом зі студентами 1 курсу магістратури (Факультет міжнародної торгівлі та права, спеціальність «Право»): Вікторія Колесник, Катерина Ручка та Назар Самсоненко організували і провели медіаційну панораму на тему: «Обережно: трудовий конфлікт».

Захід відбувся 28 листопада 2019 р. в рамках Всеукраїнського тижня права та за підтримки і сприяння завідувача кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Н. А. Мазаракі, а також заступника декана з навчальної роботи О. О. Коренюк та заступника декана з навчально-виховної роботи Ю. А. Гончарової (ФМТП). Студенти та викладачі, які були присутніми на медіаційній панорамі мали змогу побачити як медіація відбувається на практиці. Для повного розуміння переговорного процесу здійснювалося коментування усіх його етапів та окремих технік, які використовував медіатор.

Надзвичайно приємною несподіванкою для учасників стали подарунки-футболки із написом «KNUTE mediation team», які вручила завідувач кафедри Н. А. Мазаракі. Варто відмітити, що студенти Вікторія Колесник, Катерина Ручка, Назар Самсоненко та тренер О. С. Можайкіна наразі проводять підготовку до Всеукраїнських студентських змагань з ефективного вирішення спорів 2020. То ж отримані подарунки стануть символами команди КНТЕУ на змаганнях.

28.11.2019
42265
3104
остання редакція 02.12.2019
42265