IX чемпіонат КНТЕУ з інтелектуального змагання «Своя гра»

Коворкінг KNUTE HUB та приміщення музею Київського національного торговельно-економічного університету стали місцем проведення найпрестижнішого інтелектуального змагання  в індивідуальному заліку – IX чемпіонату КНТЕУ зі «Своєї гри».

У фіналі, що відбувся 27 листопада 2019 року, взяли участь 24 найрозумніші студенти, які пройшли жорсткі етапи відбору на факультетах. На груповому етапі та плей-офф фінального раунду учасники відповідали на питання з багатьох галузей знань, розподілені за темами та категоріями складності.

Ведучим чемпіонату та автором ігрових завдань, як і в усі попередні роки, став керівник Клубу інтелектуальних ігор КНТЕУ, доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович.

За підсумками напруженої боротьби до фінальної четвірки потрапили гравці, що продемонстрували найвищий рівень ерудиції та непересічні розумові здібності, швидкість реакції та здатність до стратегічного мислення. В інтригуючому поєдинку між ними підсумкові місця розподілилися таким чином:

• 1 місцеБаєв Роман (ФОАІС, 1 курс, 1м група)
  • 2 місце ­– Швайцер Вероніка (ФРГТБ, 4 курс, 8 група).
  • 3 місцеФедорчук Георгій (ФЕМП, 1 курс, 1 група).
  • 4 місцеЛопуга Владислав (ФОАІС, 3 курс, 9 група)

Усі учасники змагань отримали грамоти-подяки від Оргкомітету, а трійка призерів – дипломи та подарунки.

Вітаємо переможців і чекаємо всіх на наступних змаганнях!

Найближча подія – ІІІ етап Студентської ліги України з «Що? Де? Коли?» у КНТЕУ.
Гра відбудеться 4 грудня.
Запрошуються усі бажаючі!

Заявки команд у складі від 4 до 6 осіб надсилайте на адресу: chgk@i.ua

Довідки за тел.:
(050) 381-59-50 – Хлопяк Сергій Васильович (координатор проекту в КНТЕУ та ведучий турніру).

остання редакція 02.12.2019