logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція представників UAACP та патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери»

Загальна інформація

За сприянням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) 29 листопада 2019 року відбулась тематично-просвітницька лекція на тему «Роль інтелектуальної власності в суспільстві та її вплив на споживачів» із представниками Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством та патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери».

Координатор з підтримки громадських проектів UAACP, керівник відділу реклами та зв’язків із громадськістю компанії «Пахаренко і партнери», голова комісії з питань інтелектуальної власності ICC Ukraine Вероніка Березанська та Євген Компанець експерт UAACP, заступник начальника юридичного відділу патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» одночасно виступили із презентацією «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні: повага до права інтелектуальної власності – виховання відповідального споживача».

Євген Компанець розповів студентам про умови виготовлення та небезпечність контрафактної продукції для здоров’я споживачів, а також приділив ввагому увагу процесу боротьби із правопорушеннями у сфері Інтелектуальної власності.

Усі учасники мали можливість не тільки збагатити свої знання і поспілкуватися з провідними юристами-практиками, а й долучитися до соціальної акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!».

29.11.2019
42265
2868
остання редакція 02.12.2019
42265