Меморандум про співробітництво між КНТЕУ та Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством

За ініціативою кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права КНТЕУ 2 грудня 2019 року відбулося підписання меморандуму про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством (УАПП)

Предметом меморандуму є налагодження довгострокових партнерських відносин у сфері забезпечення охорони та захисту прав інтелектуальної власності в рамках підтримки діяльності УАПП, спрямованої на розвиток системи охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні, вдосконалення законодавчої бази, освіти та просвіти українського суспільства щодо прав інтелектуальної власності.

Меморандум урочисто підписали ректор КНТЕУ, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Анатолій Антонович Мазаракі та президент Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством Антоніна Павлівна Пахаренко-Андерсон.

Ректор КНТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі високо оцінив перспективи співпраці в напрямку спільної реалізації науково-практичних та освітньо-просвітницьких заходів, спрямованих на підвищення обізнаності суспільства (студентів і викладачів) та важливе значення захисту прав інтелектуальної власності за участю представників Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством. Зі свого боку партнери КНТЕУ відзначили високий рівень організації співробітництва та висловили впевненість у його вагомих результатах.

остання редакція 04.12.2019
Vega